• Tüm Kategoriler
    • Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM4 50u, SC-LC/PC 20M

      Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM4 50u, SC-LC/PC 20M
      Görsel 1
      Mypuan : 77
      Fiyat:
      376,35 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      361,51 TL
      Kazancınız 14,85 TL
      Havale / EFT:
      325,36 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      325,36 TL
      361.51 www.mykablo.com
      Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM4 50u, SC-LC/PC 20M
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192569
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940968

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.