• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 22
      Fiyat:
      105,92 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      101,74 TL
      Kazancınız 4,18 TL
      Havale / EFT:
      91,57 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      91,57 TL
      101.74 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192574
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940973

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.