• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      Fiyat:
      192,61 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      185,01 TL
      Kazancınız 7,60 TL
      Havale / EFT:
      166,51 TL
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192574
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940973

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.