• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      302,94 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      290,99 TL
      Kazancınız 11,95 TL
      Havale / EFT:
      261,89 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      261,89 TL
      290.99 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1073
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001073

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.