• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      267,26 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      256,71 TL
      Kazancınız 10,55 TL
      Havale / EFT:
      231,04 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      231,04 TL
      256.71 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192594
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940992

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.