• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      280,47 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      269,42 TL
      Kazancınız 11,05 TL
      Havale / EFT:
      242,48 TL
      269.42 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1069
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001069

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.