• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Mypuan : 25
      Fiyat:
      122,40 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      117,57 TL
      Kazancınız 4,82 TL
      Havale / EFT:
      105,81 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      105,81 TL
      117.57 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192578
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940977

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.