• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      263,61 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      253,22 TL
      Kazancınız 10,39 TL
      Havale / EFT:
      227,90 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      227,90 TL
      253.22 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1070
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001070

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.