• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      360,61 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      346,38 TL
      Kazancınız 14,23 TL
      Havale / EFT:
      311,74 TL
      346.38 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1071
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001071

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.