• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      129,84 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      124,71 TL
      Kazancınız 5,13 TL
      Havale / EFT:
      112,24 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      112,24 TL
      124.71 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192580
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940979

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.