• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 24
      Fiyat:
      118,13 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      113,48 TL
      Kazancınız 4,65 TL
      Havale / EFT:
      102,13 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      102,13 TL
      113.48 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192580
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940979

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.