• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3

      Fiyat:
      210,15 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      201,86 TL
      Kazancınız 8,29 TL
      Havale / EFT:
      181,67 TL
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192581
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940980

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.