• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Mypuan : 24
      Fiyat:
      116,40 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      111,81 TL
      Kazancınız 4,59 TL
      Havale / EFT:
      100,63 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      100,63 TL
      111.81 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192581
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940980

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.