• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4
      Görsel 1
      Mypuan : 35
      Fiyat:
      173,71 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      166,86 TL
      Kazancınız 6,85 TL
      Havale / EFT:
      150,17 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      150,17 TL
      166.86 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192582
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940981

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.