• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, Telekom Tipi

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, Telekom Tipi
      Görsel 1
      Fiyat:
      205,39 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      197,29 TL
      Kazancınız 8,09 TL
      Havale / EFT:
      177,56 TL
      197.29 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, Telekom Tipi
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192583
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940982

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.