• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, , 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, , 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      381,73 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      366,68 TL
      Kazancınız 15,06 TL
      Havale / EFT:
      330,01 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      330,01 TL
      366.68 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, , 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192599
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940997

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.