• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 65
      Fiyat:
      317,49 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      304,97 TL
      Kazancınız 12,52 TL
      Havale / EFT:
      274,47 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      274,47 TL
      304.97 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192601
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940999

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.