• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      343,60 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      330,05 TL
      Kazancınız 13,55 TL
      Havale / EFT:
      297,05 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      297,05 TL
      330.05 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192601
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940999

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.