• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      340,84 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      327,40 TL
      Kazancınız 13,44 TL
      Havale / EFT:
      294,66 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      294,66 TL
      327.40 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1076
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001076

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.