• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      136,33 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      130,94 TL
      Kazancınız 5,39 TL
      Havale / EFT:
      117,85 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      117,85 TL
      130.94 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1060
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001060

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.