• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Mypuan : 28
      Fiyat:
      138,95 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      133,46 TL
      Kazancınız 5,49 TL
      Havale / EFT:
      120,11 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      120,11 TL
      133.46 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192585
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940984

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.