• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4
      Görsel 1
      Fiyat:
      206,18 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      198,05 TL
      Kazancınız 8,13 TL
      Havale / EFT:
      178,25 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      178,25 TL
      198.05 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192586
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940985

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.