• Tüm Kategoriler
    • LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4

      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4
      Görsel 1
      Mypuan : 39
      Fiyat:
      193,74 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      186,10 TL
      Kazancınız 7,63 TL
      Havale / EFT:
      167,49 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      167,49 TL
      186.10 www.mykablo.com
      LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192586
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940985

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.