• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      91,62 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      88,00 TL
      Kazancınız 3,62 TL
      Havale / EFT:
      79,20 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      79,20 TL
      88.00 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192550
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940949

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.