• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      114,57 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      110,04 TL
      Kazancınız 4,52 TL
      Havale / EFT:
      99,04 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      99,04 TL
      110.04 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192551
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940950

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.