• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 35
      Fiyat:
      172,67 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      165,86 TL
      Kazancınız 6,81 TL
      Havale / EFT:
      149,27 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      149,27 TL
      165.86 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192564
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940963

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.