• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      191,37 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      183,83 TL
      Kazancınız 7,55 TL
      Havale / EFT:
      165,45 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      165,45 TL
      183.83 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1094
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001094

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.