• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 18
      Fiyat:
      89,02 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      85,51 TL
      Kazancınız 3,51 TL
      Havale / EFT:
      76,96 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      76,96 TL
      85.51 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192553
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940952

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.