• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      99,89 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      95,94 TL
      Kazancınız 3,94 TL
      Havale / EFT:
      86,35 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      86,35 TL
      95.94 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1081
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001081

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.