• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 39
      Fiyat:
      193,34 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      185,72 TL
      Kazancınız 7,62 TL
      Havale / EFT:
      167,15 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      167,15 TL
      185.72 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192567
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940966

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.