• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      210,83 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      202,52 TL
      Kazancınız 8,32 TL
      Havale / EFT:
      182,27 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      182,27 TL
      202.52 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1160
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001160

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.