• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      290,11 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      278,68 TL
      Kazancınız 11,43 TL
      Havale / EFT:
      250,81 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      250,81 TL
      278.68 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192568
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940967

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.