• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Mypuan : 76
      Fiyat:
      373,88 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      359,14 TL
      Kazancınız 14,74 TL
      Havale / EFT:
      323,23 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      323,23 TL
      359.14 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192571
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940970

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.