• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      312,12 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      299,82 TL
      Kazancınız 12,31 TL
      Havale / EFT:
      269,84 TL
      299.82 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1161
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001161

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.