• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      416,65 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      400,22 TL
      Kazancınız 16,43 TL
      Havale / EFT:
      360,20 TL
      400.22 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1164
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001164

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.