• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      Fiyat:
      172,14 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      165,34 TL
      Kazancınız 6,80 TL
      Havale / EFT:
      148,81 TL
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192555
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940954

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.