• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 55
      Fiyat:
      268,14 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      257,57 TL
      Kazancınız 10,57 TL
      Havale / EFT:
      231,81 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      231,81 TL
      257.57 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192570
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940969

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.