• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 64
      Fiyat:
      312,65 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      300,32 TL
      Kazancınız 12,33 TL
      Havale / EFT:
      270,29 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      270,29 TL
      300.32 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192572
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940971

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.