• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      Fiyat:
      206,49 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      198,34 TL
      Kazancınız 8,14 TL
      Havale / EFT:
      178,51 TL
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192559
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940958

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.