• Tüm Kategoriler
    • LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      137,42 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      132,00 TL
      Kazancınız 5,41 TL
      Havale / EFT:
      118,80 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      118,80 TL
      132.00 www.mykablo.com
      LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192559
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940958

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.