• Tüm Kategoriler
    • LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 22
      Fiyat:
      108,01 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      103,74 TL
      Kazancınız 4,26 TL
      Havale / EFT:
      93,37 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      93,37 TL
      103.74 www.mykablo.com
      LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192547
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940946

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.