• Tüm Kategoriler
    • LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      115,24 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      110,70 TL
      Kazancınız 4,54 TL
      Havale / EFT:
      99,63 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      99,63 TL
      110.70 www.mykablo.com
      LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1083
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001083

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.