• Tüm Kategoriler
    • SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4

      SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
      Görsel 1
      Fiyat:
      267,26 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      256,71 TL
      Kazancınız 10,55 TL
      Havale / EFT:
      231,04 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      231,04 TL
      256.71 www.mykablo.com
      SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192563
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940962

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.