• Tüm Kategoriler
    • SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4

      SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
      Görsel 1
      Fiyat:
      280,47 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      269,42 TL
      Kazancınız 11,05 TL
      Havale / EFT:
      242,48 TL
      269.42 www.mykablo.com
      SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-1093
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000001093

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.