• Tüm Kategoriler
    • SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4

      SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
      Görsel 1
      Fiyat:
      129,84 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      124,71 TL
      Kazancınız 5,13 TL
      Havale / EFT:
      112,24 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      112,24 TL
      124.71 www.mykablo.com
      SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192552
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940951

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.