• Tüm Kategoriler
    • SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      Fiyat:
      149,19 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      143,31 TL
      Kazancınız 5,88 TL
      Havale / EFT:
      128,98 TL
      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192538
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940938

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.