• Tüm Kategoriler
    • SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 19
      Fiyat:
      92,70 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      89,05 TL
      Kazancınız 3,66 TL
      Havale / EFT:
      80,15 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      80,15 TL
      89.05 www.mykablo.com
      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192538
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940938

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.