• Tüm Kategoriler
    • SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Mypuan : 24
      Fiyat:
      117,42 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      112,79 TL
      Kazancınız 4,62 TL
      Havale / EFT:
      101,51 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      101,51 TL
      112.79 www.mykablo.com
      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192541
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940941

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.