• Tüm Kategoriler
    • SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      Fiyat:
      218,28 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      209,67 TL
      Kazancınız 8,61 TL
      Havale / EFT:
      188,70 TL
      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192541
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940941

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.