• Tüm Kategoriler
    • SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Fiyat:
      134,89 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      129,56 TL
      Kazancınız 5,33 TL
      Havale / EFT:
      116,60 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      116,60 TL
      129.56 www.mykablo.com
      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-199
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000000199

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.