• Tüm Kategoriler
    • SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Fiyat:
      116,90 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      112,29 TL
      Kazancınız 4,61 TL
      Havale / EFT:
      101,06 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      101,06 TL
      112.29 www.mykablo.com
      SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-202
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      0000000000202

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.