• Tüm Kategoriler
    • ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

      ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Görsel 1
      Mypuan : 29
      Fiyat:
      143,95 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      138,27 TL
      Kazancınız 5,68 TL
      Havale / EFT:
      124,44 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      124,44 TL
      138.27 www.mykablo.com
      ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192549
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940948

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.