• Tüm Kategoriler
    • ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

      ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Görsel 1
      Mypuan : 14
      Fiyat:
      68,68 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      65,97 TL
      Kazancınız 2,71 TL
      Havale / EFT:
      59,37 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      59,37 TL
      65.97 www.mykablo.com
      ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192534
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940934

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.