• Tüm Kategoriler
    • ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2

      ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2
      Görsel 1
      Fiyat:
      76,35 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      73,34 TL
      Kazancınız 3,01 TL
      Havale / EFT:
      66,01 TL
      Kredi Kartı Tek Çekim:
      66,01 TL
      73.34 www.mykablo.com
      ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192532
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940932

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.