• Tüm Kategoriler
    • ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2

      Fiyat:
      192,61 TL
      İndirimli Fiyat (%3,9) :
      185,01 TL
      Kazancınız 7,60 TL
      Havale / EFT:
      166,51 TL
      ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM2
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMY-192533
      MarkaMykablo
      Stok DurumuVar
      28516940933

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.