• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Ups Kargo İle Kapında Öde


    Sitemizden satın aldığınız ürünlerin bedellerini, kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebilirsiniz! İster Nakit, İster Kredi kartı ile.... Bu hizmeti seçen müşterilerimizin sipariş bedeline, varsa ürün kargo bedeli yanısıra, "Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli " olan 20 tl eklenecektir.
    
   • "Ürün Kargo Bedeli" ayrıca sipariş bedelinize eklenmektedir. "Kapıda Ödeme Hizmeti" Nakit veya tek çekim kredi kartı ödemelerinde geçerlidir. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

   Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Teyid alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Güvenlik nedeni ile yapılacak görüşme kayıt altına alınmaktadır.

   UPS KARGO Kredi kartlı ödeme seçeneğinde UPS KARGO görevlisi mobil kredi kart post cihazı ile gelecektir. Ödeme Güvenli UPS KARGO merkezine yapılmaktatır. Ödemeden önce kredi kartı limitlerinizin bu ödeme için yeterli olduğundan emin olunuz.

   Kredi kartı ile ödemelerde, kredi kartı şahsına ait olmalıdır. Ayrıca ürün siparişini veren kişi ile ödeme yapan kişi aynı kişi olmalıdır. 
   UPS KARGO yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.


   Ödeme yapmadan önce Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. UPS Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer kargo firmalarına kargo tutarı ödemesi yapmayınız.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.